Poniedziałek, 12 grudnia 2011
Restrukturyzacja WSzPWN
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru316
„Zmiana prowadząca do uzyskania większej elastyczności pozwoli firmie inwestować w nowe przedsięwzięcia. W planach jest m.in. wejście na rynek edukacji wczesnoszkolnej oraz inwestycje w nowe technologie dla rynku szkolnego” – czytamy w komunikacie dotyczącym rozpoczętego procesu restrukturyzacji Wydawnictwa Szkolnego PWN. W ramach podjętych działań oficyna rezygnuje z „pozastrategicznych obszarów swojej działalności”, takich jak wydawanie i sprzedaż literatury prawniczej dla studentów prawa oraz popularnonaukowej na rynek otwarty. Działalność w …
Wyświetlono 25% materiału - 68 słów. Całość materiału zawiera 272 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki