Czwartek, 2 czerwca 2022
DYSKUSJA PANELOWA O KRYZYSIE KSIĘGARSTWA
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 570 (10/2022)
W pierwszym dniu Targów Książki w Warszawie jednym z najciekawszych spotkań branżowych było spotkanie panelowe w Sali Kisielewskiego zorganizowane przez Polską Izbę Książki, portal Lubimyczytać.pl i Bibliotekę Analiz zatytułowane „Czy lubisz swoją księgarnię za rogiem? O znaczeniu stacjonarnych księgarń oraz różnorodności rynku książki w kontekście wyników badania klientów księgarń oraz fanów portalu Lubimyczytać.pl” (omówienie w BA 8/22). W spotkaniu uczestniczyli: Izabela Sadowska, prezeska portalu czytelniczego Lubimy Czytać, Sonia Draga, prezeska Polskiej Izby Książki, wydawnictwa Sonia Draga i Debit, Zofia Szpojankowska, przewodnicząca Zarządu Głównego Stowarzyszenia Księgarzy Polskich, Aldona Mackiewicz, właścicielka Toruńskiego Antykwariatu …
Wyświetlono 25% materiału - 91 słów. Całość materiału zawiera 365 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się