środa, 2 listopada 2016
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru446
Warszawski Sąd Apelacyjny uchylił w piątek 14 października po procesie prowadzonym za zamkniętymi drzwiami nakaz  rozpowszechnienia książki Artura Domosławskiego "Kapuściński non-fiction" z rozdziałem "O miłości i innych demonach". Poinformowało tym "Rzeczpospolita" z 17 października. Jak czytamy w artykule zatytułowanym "Całą biografię Kapuścińskiego można drukować", o nakaz rozpowszechnienia wystąpiła żądania Alicja Kapuścińska, wdowa po pisarzu, oraz jego córka, podnosząc zastrzeżenia "szczególnie do rozdziału przedstawiającego go jako kobieciarza". Czytamy też, że "proces i wyrok dotyczy nie tylko głośnego dyskutowanych spraw świadka artystycznego, ale ma duże znaczenie dla swobody wypowiedzi, w szczególności literackiej, i jej granic".Autor tekstu przypomina, że "w maju 2015 roku Sąd Okręgowy zobowiązał autora do …
Wyświetlono 25% materiału - 105 słów. Całość materiału zawiera 420 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się