Poniedziałek, 17 lipca 2006
Jakub Wośko odszedł z Pascala
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru173
Jakub Wośko, dyrektor marketingu i sprzedaży, pełniący również funkcję dyrektora wydawniczego w wydawnictwie Pascal, pożegnał się z firmą. Stanowisko to piastował od stycznia 2005 roku, kiedy przeszedł z wydawnictwa Wilga. Niedługo potem powołany został na członka zarządu, z której to funkcji zrezygnował w kwietniu tego roku, obejmując w spółce prokurę. Rezygnacja ta co najmniej zdumiewa. Jak bowiem zapewnia Jakub Wośko, wydawnictwo jest w znakomitej kondycji. – Ubiegły rok zakończyliśmy wzrostem sprzedaży o około 20 proc. I znaczną poprawą wszystkich wskaźników istotnych dla prowadzenia firmy. W …
Wyświetlono 25% materiału - 85 słów. Całość materiału zawiera 342 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się