Poniedziałek, 25 czerwca 2012
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru330
„14 czerwca Ośrodek Rozwoju Edukacji (ORE) częściowo wybrał partnerów do realizacji projektu „E-podręczniki do kształcenia ogólnego”. Decyzja ORE w praktyce może oznaczać wprowadzenie monopolu w zakresie dostarczania materiałów edukacyjnych do szkół. Z doniesień medialnych wynika również, że wybrani partnerzy nie wykluczają stworzenia wersji papierowej e-podręcznika oraz zeszytu ćwiczeń, które będą prawdopodobnie dystrybuowane w sposób odpłatny. Będzie to sprzeczne z zasadami konkurencji rynkowej. Co więcej, decyzja ta zaprzepaści dorobek dydaktyczny i edukacyjny wypracowany przez ostatnich 20 lat” …
Wyświetlono 25% materiału - 76 słów. Całość materiału zawiera 307 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się