Wtorek, 28 grudnia 2010
Książkowe „Gazele Biznesu” 2010
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru290
Dziennik „Puls Biznesu” zaprezentował jedenaste zestawienie rankingu „Gazele Biznesu”, dla najdynamiczniej rozwijających się polskich firm, przygotowanego we współpracy z Coface Poland. Także w branży wydawniczej jest to cenione wyróżnienie, na które chętnie powołują się nagrodzone firmy. Debiutant najlepszy W tegorocznym rankingu, w którym oceniano wyniki firm w okresie 20072009, sklasyfikowano 3500 przedsiębiorstw z całego kraju, których przychody nie były niższe niż 3 mln zł i nie wyższe niż 200 mln zł. Jak podkreślają twórcy rankingu, była to edycja wyjątkowa. Lista, która uwzględnia rezultaty działalności w kryzysowym roku 2009, skurczyła się o 12,5 proc. Ponadto aż 70 proc. notowanych …
Wyświetlono 25% materiału - 98 słów. Całość materiału zawiera 395 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki