Piątek, 29 września 2017
Terminarz od Wydawnictwa jedność
Książkowy kalendarz, organizer, planner osobisty, mobilna aplikacja, a może notatnik? Jakie narzędzie jest najlepsze do właściwej organizacji czasu i zadań w niedawno zainaugurowanym roku szkolnym? dobrze dobrany kalendarz to kwestia całorocznego komfortu, może być przyjacielem i pomocnikiem na najbliższe miesiące. Mam swój typ – bardzo interesującą propozycję wydawnictwa Jedność, które postawiło nie tylko na planowanie na ostatni guzik, ale także na przybliżenie relacji mamy i córki. „W erze elektronicznej komunikacji, komercyjnych i konsumpcyjnych treści, pośpiechu i braku czasu dla najbliższych potrzebna jest alternatywa” – takie motto przyświeca nowej linii terminarzy.Jeden przeznaczony „dla wyjątkowej dziewczyny”, a drugi „dla wyjątkowej mamy”. Różnią się nieco formatem i niektórymi treściami – wszystko po …
Wyświetlono 25% materiału - 109 słów. Całość materiału zawiera 437 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się