Poniedziałek, 16 listopada 2009
Promocyjny pomysł miesiąca
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru260
Po raz kolejny Wydawnictwo Literackie pokazało klasę w promowaniu swojego produktu. Tym razem wzięto się za książkę, która ostatnio zyskała status bestsellera w Stanach Zjednoczonych. Autorem intrygująco brzmiącego tytułu: „Dlaczego piloci kamikadze zakładali hełmy? Czyli ekonomia bez tajemnic” jest Robert H. Frank. W Polsce jego książka po dwóch tygodniach (premiera 21 października) trafiła na listę bestsellerów sieci Empik (zajęła 14. miejsce na liście TOP 20 ujmującej dane sprzedażowe za okres od 19 października do 1 listopada) i księgarni Merlin.pl (23. miejsce 14 listopada). Robert H. Frank jest profesorem ekonomii, a w swojej książce pokazuje, że tak trudnego przedmiotu można uczyć, bawiąc. Udało się stworzyć książkę, która jest przydatna studentom, a zarazem oferuje świetną zabawę wszystkim, którzy w dziedzinie ekonomii są żółtodziobami. Marta Bartosik – jedna z pomysłodawczyń marketingu tej pozycji – tłumaczy, że przede wszystkim starano się zachować element zabawy. Dlatego jej kluczowym instrumentem stał się gadżet. – Poszukiwaliśmy czegoś nietypowego i wymyśliliśmy kubek na kółkach. Był nagrodą w rozmaitych konkursach. Jeden …
Wyświetlono 25% materiału - 162 słów. Całość materiału zawiera 648 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się