Wtorek, 15 kwietnia 2014
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru379
Już dzisiaj warto zakreślić w swoim kalendarzu daty od 29 maja do 1 czerwca. W tych dniach odbędą się we Wrocławiu 5. Targi Książki dla Dzieci i Młodzieży Dobre Strony. Z każdą kolejną edycją impreza jest coraz większa, a w tym roku dodatkowo targi czeka ważna zmiana – zagoszczą w nowej, bardziej komfortowej i atrakcyjnej przestrzeni! Po raz pierwszy w swojej historii wrocławskie spotkania z książką dla młodych czytelników, zamiast w namiocie wystawienniczym, odbędę się w zabytkowych wnętrzach odrestaurowanego budynku Dworca Wrocław Główny. Organizatorzy postanowili przenieść tam Dobre Strony ze względu na ogromny sukces zimowych Wrocławskich Targów Dobrych Książek, które w grudniu 2013 roku jako pierwsze i jedyne targi w Polsce odbyły się na dworcu. Odwiedziło je ponad 30 tys. osób, a zarówno uczestniczący w targach wydawcy, jak i czytelnicy docenili nowe miejsce i prosili o kontynuację wydarzeń Biura Wrocławskich …
Wyświetlono 25% materiału - 140 słów. Całość materiału zawiera 563 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się