Czwartek, 17 stycznia 2008
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru212
9 stycznia w siedzibie wydawnictwa Arkady odbyło się spotkanie kierownictwa oficyny z przedstawicielami mediów branżowych. Podsumowując rok 2007 prezes Janina Krysiak podziękowała dziennikarzom za to, że często i najczęściej dobrze pisali o wydawnictwie, obiecując, że w latach kolejnych będzie kontynuować ambitny profil publikowanych przez wydawnictwo książek. W 2007 roku Arkady hucznie obchodziły jubileusz 50-lecia, jednym z ważniejszych wyróżnień było wówczas otrzymanie godła „Teraz Polska”. Najczęściej nagradzanym tytułem była z kolei książka „W kręgu arcydzieł. Zbiory sztuki w Polsce” pod red. Anny …
Wyświetlono 25% materiału - 81 słów. Całość materiału zawiera 325 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki