Poniedziałek, 12 maja 2008
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru220
Napływają do nas kolejne podsumowania wyników osiągniętych przez wydawnictwa w roku 2007. I tak: przychody WNT ze sprzedaży książek wyniosły 5,3 mln zł (ogółem przychody wzrosły do 7,3 mln zł, czyli o 12 proc.). Ukazały się 154 tytuły, z czego 72 stanowiły pierwsze wydania. Łączna liczba wydrukowanych książek wyniosła 205 tys. egz. Firma zakończyła rok zyskiem netto. Przychody ze sprzedaży Pearson Education Polska wyniosły 55,72 mln zł, z czego na książki przypadło 54,93 mln zł (wzrost o 5,8 proc.). W ubiegłym roku nakładem oficyny ukazały się 133 tytuły, w tym 83 pierwsze wydania. …
Wyświetlono 25% materiału - 93 słów. Całość materiału zawiera 375 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się