Wtorek, 29 czerwca 2021
HENRYK WOŹNIAKOWSKI I JERZY ILLG PRZECHODZĄ NA EMERYTURĘ
16 czerwca zgromadzenie wspólników Społecznego Instytutu Wydawniczego Znak wybrało na prezeskę Dominikę Kozłowską, redaktor naczelną miesięcznika „Znak”, publicystkę i działaczkę społeczną, z wykształcenia doktor filozofii. Dominika Kozłowska zasiada m.in. w radzie programowej Europejskiego Centrum Solidarności, w Radzie ds. Równego Traktowania przy prezydencie Krakowa. Jest laureatką Nagrody Specjalnej im. Dariusza Fikusa. W Znaku pracuje od kilkunastu lat. W skład zarządu weszli także Tomasz Gancarz i Sylwia Wcisło. Tomasz Gancarz pracuje w Znaku od blisko 20 lat; w tym od kilkunastu w zarządzie spółki i na stanowisku dyrektora ds. planowania i rozwoju. Natomiast Sylwia Wcisło związana jest ze Znakiem od ponad 20 lat; w ostatnich latach rozwijała wydawnictwo Znak Literanova, gdzie pełniła funkcję dyrektor wydawniczej. Wcześniej pracowała m.in. jako dyrektor działu marketingu. Była także członkiem Rady Zarządzającej Wyższej Szkoły Europejskiej im. Józefa Tischnera. W nowo powołanym zarządzie objęła stanowisko dyrektor generalnej. Dotychczasowy prezes Henryk Woźniakowski zakończył 30letni okres kierowania firmą. Wraz z nim na emeryturę przechodzi też Jerzy Illg, dotychczasowy redaktor naczelny Znaku. Wydawnictwo nie będzie już powoływać nowej osoby na to stanowisko (rozmowa z Jerzym Illgiem na str.2). Jak czytamy w komunikacie …
Wyświetlono 25% materiału - 181 słów. Całość materiału zawiera 725 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.










