Poniedziałek, 23 czerwca 2008
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru223
29 maja w Klubie Księgarza wręczono nagrody i wyróżnienia w 17. edycji Konkursu na Dziecięcy Bestseller Roku Dong 2007, którego organizatorem jest Polska Sekcja IBBY. Najważniejsze wyróżnienie, Dużego Donga, otrzymał Znak za „znakomite i pełne mądrości książki”: „Szukając Alaski” Johna Greena, „A w Wigilię przyjdzie Niedźwiedź” Janoscha, „Dziesięć stron świata” Anny Onichimowskiej, „Pompon w rodzinie Fisiów” Joanny Olech i „Czarno na białym i biało na czarnym” Marcina Brykczyńskiego z ilustracjami Janusz Stannego. To nie pierwszy Dong dla Znaku. W 2007 roku Dużego Donga otrzymała „Sztuka nie tylko dla dzieci”, a w 2006 jury wyróżniło „Nowe przygody Mikołajka” René Goscinny’ego i Jean-Jacquesa Sempégo. O przyznaniu nagrody zadecydowało jury w składzie: Irena Bolek (przewodnicząca), Maria Ekier, Maria Kulik, …
Wyświetlono 25% materiału - 116 słów. Całość materiału zawiera 466 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się