środa, 11 czerwca 2014
Matras w trakcie zmian własnościowych
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru383
Od kilkunastu dni trwają intensywne działania związane ze zmianami własnościowymi w sieci Matras. Pod koniec maja doszło do podpisania umowy między częścią akcjonariuszy księgarskiej firmy a spółką Nowe Powierzchnie S.A. W ostatnich dniach nowi udziałowcy odmawiali komentarzy w tej sprawie. A jednak… „Jesteśmy w trakcie finalizowania transakcji. Podpisujemy ostatnie dokumenty. Na razie nie mogę udzielać więcej informacji” – stwierdził w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” Włodzimierz Dobrowolski, prezes zarządu Nowych Powierzchni (wydanie z 7 czerwca). Udało nam się także ustalić, że finalizacja transakcji planowana jest jeszcze w czerwcu, a jej kwota sięgać może blisko 70 mln zł. Niewątpliwie jednak nowi właściciele firmy staną wobec jej starych wyzwań, z których najważniejszym, przynajmniej z punktu widzenia wydawców i dostawców sieci, …
Wyświetlono 25% materiału - 117 słów. Całość materiału zawiera 469 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się