Poniedziałek, 9 stycznia 2012
„Księgarnia ze smakiem”
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru318
Właśnie tak brzmi hasło towarzyszące logotypowi księgarni internetowej Drops. pl. Skąd pomysł na takie motto? – Dla nas liczy się przede wszystkim smak, „smak” jakości obsługi, którą księgarnia świadczy na rzecz klienta, jak również „smak” ceny jaką płaci za książki. Nie bombardujemy klientów spamem, nie wysyłamy do nich setek informacji, o tym że powinni u nas coś kupić. Za to każdy, kto zdecyduje się na zakupy u nas, zostanie obsłużony na najwyższym poziomie – mówi Jarosław Perzyński, właściciel firmy M-Partner, która prowadzi księgarnię Drops.pl. Klienci księgarni nie mają obowiązku rejestracji czy logowania się do serwisu w celu złożenia zamówienia – dodaje Elżbieta Perzyńska, żona, która wspólnie z nim prowadzi firmę. Chodzi o to, żeby smak zakupów był jak najlepszy – uzupełnia. Firma nie stosuje agresywnej promocji i marketingu. Nie pozycjonuje się w wyszukiwarkach pod hasłem „księgarnia internetowa”. Pozycjonowanie dotyczy wyłącznie dokładnie wyselekcjonowanych kategorii, w których czujemy swoją realną siłę. To świadoma taktyka, obliczona na realny efekt. Oprócz działań w internecie Drops.pl koncentruje się też na dobrej współpracy z ośrodkami akademickimi, prezentując firmę podczas imprez targowych i innego rodzaju wydarzeń z udziałem studentów kierunków pokrywających się tematycznie z ofertą księgarni. O skuteczności polityki sprzedażowej księgarni ma świadczyć także fakt, że pośród księgarń internetowych Drops.pl ma jeden z najwyższych koszyków zakupowych na rynku. W 2010 roku średnia wysokość …
Wyświetlono 25% materiału - 216 słów. Całość materiału zawiera 867 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się