Poniedziałek, 30 sierpnia 2021
WZROST PRZYCHODÓW WYDAWNICTWA
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 552 (15/2021)
Całkowite przychody Grupy Agora w drugim kwartale 2021 roku wyniosły 201,8 mln zł i były wyższe o niemal 56 proc. niż przed rokiem. Spółka prognozuje, że rozpocznie stopniową odbudowę wyników finansowych. W samym drugim kwartale 2021 roku wpływy segmentu Film i Książka wzrosły o 169,1 proc., do 47,1 mln zł. Przychody z działalności Wydawnictwa Agora wyniosły 13,1 mln zł i były wyższe o 42,4 proc. w stosunku do analogicznego okresu 2020 roku. Natomiast przychody z działalności Wydawnictwa Agora w pierwszym półroczu tego roku w porównaniu z analogicznym okresem roku 2020 wzrosły o 16,6 proc. – do 24,6 mln zł. Jak wskazano w sprawozdaniu, wyższe były koszty operacyjne działalności Wydawnictwa Agora, m.in. w związku z wyższymi kosztami wytworzenia oraz dystrybucji wydawnictw w związku z wyższą sprzedażą. Przypomnijmy, że Agora jest wydawcą m.in. wydanego w lutym poradnika Natalii de Barbaro „Czuła przewodniczka. Kobieca droga do siebie”, który bije rekordy popularności. Jej …
Wyświetlono 25% materiału - 149 słów. Całość materiału zawiera 599 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się