Poniedziałek, 18 października 2010
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru285
W pierwszej połowie października odbyło się kolejne spotkanie przedstawicieli środowiska książki z ministrem w kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michałem Bonim oraz innymi przedstawicielami rządu i podległych administracji centralnej instytucji kulturalnych. Podczas spotkania kontynuowano wątki i tematy podjęte podczas poprzedniego (wrześniowego) spotkania, zwłaszcza dotyczące wprowadzenia 5 proc. VAT na książki i czasopisma specjalistyczne. Ustalono, iż niezbędny jest okres przejściowy, w którym książki wydane w 2010 roku (lub wprowadzone do dystrybucji w tymże roku) będą sprzedawane z zerową stawką VAT: wg MF kwestią do rozstrzygnięcia jest jeszcze czy powinien to być …
Wyświetlono 25% materiału - 89 słów. Całość materiału zawiera 358 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się