Wtorek, 11 sierpnia 2009
Sondaż serwisu Rynek-Książki.pl
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru253
W lipcu czytelnikom serwisu Rynek- Książki.pl zadaliśmy sondażowe pytanie: „Wiele nadziei, ale i obaw oraz kontrowersji, wzbudza planowana przez środowiska księgarskie ustawa o książce. Czy Twoim zdaniem…”, na które do wyboru daliśmy trzy rozwiązania: „Należy przestrzegać jednakowej ceny detalicznej niezależnie od kanału dystrybucji i drukować cenę na okładce książki?”, „Nie drukować cen na okładkach i nie ingerować w żaden sposób w wolny rynek?” oraz „Pozostawić sprzedawcy dowolność w ustalaniu ostatecznej ceny, ale zobowiązać wydawców do drukowania jej na książce …
Wyświetlono 25% materiału - 79 słów. Całość materiału zawiera 317 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się