Wtorek, 4 kwietnia 2023
KSIĄŻNICA POLSKA OTWORZYŁA KOLEJNE PLACÓWKI
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 590 (6/2023)
Nowym najemcą krakowskiej Księgarni pod Globusem przy ul. Długiej 1 została Książnica Polska. 28 marca placówka przyjęła pierwszych klientów. W części księgarni nadal trwa remont, przygotowywana jest nowa aranżacja jej wnętrza, nad którą czuwa Jerzy Okuniewski, wiceprezes spółki. Oddanie całej przestrzeni planowane jest na przełom maja i czerwca. Wieża zegarowa z metalowym globusem na rogu ulic Długiej i Basztowej to jeden z symboli Krakowa. Dom Pod Globusem został zbudowany na początku XX wieku i mieściła się tu Izba Przemysłowo-Handlowa. Od lat siedemdziesiątych jest siedzibą Wydawnictwa Literackiego a od 2010 roku – także Księgarni Pod Globusem. Dotychczas placówkę prowadziła spółka Liberglob. Od marca najemcą została Książnica Polska. Ale to nie koniec dobrych wieści: Książnica Polska otworzyła właśnie nową księgarnię w Tczewie, przy ul. Żwirki i Wigury. Wcześniej działał tam BookBook. – W ciągu trzech dni de facto otworzyliśmy dwie nowe księgarnie – powiedział Bibliotece Analiz Łukasz Okuniewski, prezes Książnicy Polskiej. I skwitował z uśmiechem: – Na …
Wyświetlono 25% materiału - 155 słów. Całość materiału zawiera 622 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się