Poniedziałek, 5 marca 2012
Od 3 do 27 proc. udziału w rynku papieru
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru322
Firma Zing, jeden z największych dystrybutorów papieru w Polsce, podsumowała dokonania dwóch lat. Podczas spotkania, jakie odbyło się w warszawskiej siedzibie firmy 27 lutego, przedstawiono ekipę kierowniczą w składzie: Mariusz Siwak, dyrektor zarządzający Zing i jednocześnie dyrektor zarządzający PaperlinX Europa Centralna i Wschodnia, Marek Pakosz, dyrektor operacyjny Zing, Anna Nowakowska, kierownik działu zaopatrzenia, Jarosław Baryluk, dyrektor ds. rozwoju oraz sektor druku cyfrowego, Paweł Ruta, dyrektor ds. Industrial Packaging, Jaromir Witas, dyrektor ds. zakupów strategicznych, Wojciech Piorun, dyrektor ds. sprzedaży papierów biurowych oraz Anna Hass, marketing manager firmy. Zing jest częścią globalnego koncernu PaperlinX, który zajmuje drugie miejsce w Europie w dziedzinie dystrybucji papieru i materiałów do komunikacji wizualnej. PaperlinX zatrudnia na całym świecie ponad 6500 osób w spółkach działających w 26 krajach Europy, Azji, Australii i Oceanii, Ameryki Północnej i Południowej oraz Afryki. W roku finansowym od lipca 2010 roku do czerwca 2011 roku koncern sprzedał 2,6 mln ton produktów …
Wyświetlono 25% materiału - 150 słów. Całość materiału zawiera 603 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się