Wtorek, 6 czerwca 2023
SZKOLENIE DLA KSIĘGARZY Z MAŁGORZATĄ NAROŻNĄ
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 595 (11/2023)
3 czerwca w Warszawie odbyło się bezpłatne szkolenie „Księgarz animator. Jak organizować zajęcia w księgarni dla najmłodszych czytelników”. Celem szkolenia organizowanego przez Bibliotekę Analiz, realizowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, było podniesienie kompetencji księgarzy z księgarń stacjonarnych w obszarze organizacji spotkań dla przedszkolaków i uczniów młodszych klas szkół podstawowych. Szkolenie prowadziła Małgorzata Narożna – księgarka dyplomowana, współzałożycielka autorskiej kluboksięgarni FiKa w Szczecinie, absolwentka Polskiej Akademii Księgarstwa, członkini Polskiej Sekcji IBBY i Stowarzyszenia Księgarzy Polskich. Organizuje i prowadzi warsztaty dla rodziców, nauczycieli, studentów i dzieci. Od tego roku związana także z Laboratorium Kultury Adebar w Kołobrzegu. Przez Polską Sekcję IBBY została uhonorowana nagrodą główną w kategorii „upowszechnianie czytelnictwa” za „integrowanie społeczności lokalnej wokół książki dziecięcej”. …
Wyświetlono 25% materiału - 121 słów. Całość materiału zawiera 486 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się