Poniedziałek, 29 stycznia 2007
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru187
Między 16 a 18 lutego w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się szósta edycja Poznańskich Spotkań Targowych – Książka dla Dzieci i Młodzieży. W programie znalazło się wiele ciekawych propozycji, zarówno dla młodych czytelników, jak i wydawców, nauczycieli, bibliotekarzy, rodziców. Instytut Książki organizuje debatę na temat: „Projekt animacji czytelnictwa dzieci i młodzieży – Sukcesy i porażki. Źródła finansowania”. Pod hasłem „Przewodniki dla młodego turysty” odbędzie się spotkanie organizowane przez Klub Publicystów Krajoznawczych PTTK i Wydawnictwo Miejskie. Biblioteka Raczyńskich zaprezentuje ofertę dla czytelników słabowidzących i niewidomych oraz czytelników autystycznych. Z kolei przedstawiciele środowisk naukowych dyskutować będą o książkach dla …
Wyświetlono 25% materiału - 98 słów. Całość materiału zawiera 394 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się