środa, 4 sierpnia 2021
DR MICHAŁ ZAJĄC KIEROWNIKIEM PODYPLOMOWYCH STUDIÓW POLITYKI WYDAWNICZEJ I KSIĘGARSTWA UW
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 551 (14/2021)
Dr hab. Marek Tobera, prof. Uniwersy­tetu Warszawskiego, poinformował, że zrezygnował z funkcji kierownika Pody­plomowych Studiów Polityki Wydawni­czej i Księgarstwa na Wydziale Dzien­nikarstwa, Informacji i Bibliologii UW, z którymi był związany od 2002 roku, początkowo jako sekretarz naukowy tych Studiów, a od 2006 roku jako ich kierownik. Prof. Marek Tobera przekazał, że w dalszym ciągu pozostaje wykła­dowcą na tym Wydziale. Nowym kierownikiem Podyplo­mowych Studiów został dr Michał Za­jąc, również wykładowca na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW. Obecnie prowadzony jest nabór na kolejną edycję studiów w roku akade­mickim 2021/2022. Prof. dr hab. Marek Tobera jest bi­bliologiem i historykiem prasy. Po stu­diach na Wydziale Historycznym UW pracował w Głównej Księgarni Nauko­wej im. Bolesława Prusa w Warszawie, a następnie w Instytucie Badań Literac­kich PAN. W latach 1993-2003 związany był z „Notesem Wydawniczym” (m.in. jako redaktor naczelny i prezes zarzą­du), przez pewien czas przewodniczył kapitule Nagrody Sezonu Wydawniczo­-Księgarskiego „Ikar”. Na Wydziale Dzien­nikarstwa, Informacji i …
Wyświetlono 25% materiału - 150 słów. Całość materiału zawiera 602 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się