Piątek, 26 lutego 2016
Veronica Roth w Polsce
Czasopismo"Magazyn Literacki Książki"
Tekst pochodzi z numeru11/2015
Autorka niezwykle popularnego dystopijnego cyklu "Niezgodna" odwiedzi Warszawę w dniach 11-12 grudnia. W trakcie wizyty spotka się z dziennikarzami oraz z czytelnikami. Patronem medialnym wydarzenia jest "Magazyn Literacki KSIĄŻKI". Veronica Roth podbiła świat w 2011 roku powieścią "Niezgodna", powstałą, kiedy miała 22 lata. Rozpoczęła nią cykl "Niezgodna", który osiągnął status kultowego - jak wcześniej saga "Zmierzch" czy "Igrzyska śmierci" (tom 1 "Niezgodna", tom 2 "Zbuntowana" 2012, tom 3 "Wierna" 2013 oraz początek trylogii "Cztery" 2014). Seria została wydana w 47 krajach i sprzedała się na świecie w 35 mln egz. Wszystkie tomy trylogii zostały zekranizowane: "Niezgodna" w 2014, "Zbuntowana" w 2015 roku. Na podstawie tomu 3 "Wierna" zrealizowano dwa filmy, premiery w 2016 i 2017. Jak informuje polski wydawca powieści Veroniki …
Wyświetlono 25% materiału - 121 słów. Całość materiału zawiera 486 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się