Poniedziałek, 4 kwietnia 2022
12,73 MLN ZŁ PRZYCHODÓW ZA 2021 ROK
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 566 (6/2022)
W 2021 roku firma e-Kiosk (kontrolowana przez Gremi Media), do której należą platformy eKiosk.pl, eGazety.pl i Nexto.pl z prasą cyfrową i e-bookami oraz agencja marketingowa eContentLAB.pl, zanotowała wzrost wpływów o 10 proc. – do 12,73 mln zł i zysku netto z 3,17 do 3,37 mln zł. Wskaźnik EBITDA natomiast wyniósł w 2021 roku 4 456 tys. zł, wobec 3 818 tys. zł rok wcześniej, co oznacza wzrost o 17 proc. „W 2021 roku mieliśmy trzy cele: utrzymanie nowych czytelników, którzy zdecydowali się na naszą ofertę w wyniku pandemii, pozyskanie nowych odbiorców oraz utrzymanie dyscypliny finansowej, która jest od lat kluczowym elementem naszej strategii. Z satysfakcją mogę odnotować, że dzięki zaangażowaniu zespołu udało się nasze założenia zrealizować. Jeśli do tego dodamy nasze zaangażowanie w rozbudowę oferty dla przedsiębiorców oraz potencjał, który wynika z pozyskanych w minionym roku partnerów biznesowych – jestem optymistą, jeśli chodzi o rozwój spółki w roku 2022” – komentuje Łukasz Piela, prezes E-Kiosku. „Spółka w 2021 roku umocniła …
Wyświetlono 25% materiału - 160 słów. Całość materiału zawiera 642 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się