Wtorek, 6 listopada 2012
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru340
„Na polskim rynku e-publikacji znowu zrobiło się gorąco i ponownie za sprawą Nexto, lidera cyfrowych publikacji. By spopularyzować e-czytanie wśród Polaków księgarnia daje możliwość zakupu dowolnych e-wydań książek taniej o 23 proc. – bez jakichkolwiek limitów i do odwołania” – czytamy w komunikacie platformy Nexto.pl. „Nexto.pl, jako pionier na polskim rynku, musi wprowadzać odważne zmiany, by e-książki, audiobooki i e-prasa cieszyły się taką samą popularnością co ich papierowe odpowiedniki. Jedną z bolączek przesiadki na e-wydania według klientów jest cena, która mogłaby być niższa gdyby nie wysoki VAT. Klienci chcą e-czytać, …
Wyświetlono 25% materiału - 90 słów. Całość materiału zawiera 363 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki