Poniedziałek, 29 stycznia 2007
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru187
EBSCO-IPS Information Services Sp. z o.o. to wspólne przedsięwzięcie warszawskiego importera prasy i czasopism, firmy International Publishing Service, oraz największego na świecie dystrybutora czasopism fachowych, amerykańskiej firmy EBSCO. Spółka wystartowała z kapitałem zakładowym w wysokości 378.950 zł, z czego 7200 udziałów o wartości 360 tys. zł (95 proc. kapitału) objęło EBSCO. Partner IPS to gigant tej branży. Firma istnieje od ponad sześćdziesięciu lat i dysponuje ok. 150 bazami czasopism, z których wiele dystrybuowanych jest w formie elektronicznej. – Liczby oferowanych tytułów nie sposób zliczyć, ale to są setki tysięcy licząc zarówno czasopisma, jak i archiwizowane artykuły z agencji prasowych – mówi Grzegorz Majerowicz, członek zarządu EBSCO-IPS. – Spółka z EBSCO nie tylko daje dostęp do tych wszystkich subskrypcji, ale też pozwala obniżyć koszt ich wprowadzania na polski rynek, co ma ogromne znaczenie zwłaszcza w przypadku przetargów na obsługę bibliotek i instytucji …
Wyświetlono 25% materiału - 141 słów. Całość materiału zawiera 565 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się