Wtorek, 4 września 2012
Wypożyczalnia e-booków medycznych
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru335
Wirtualna wypożyczalnia elektronicznych publikacji o fachowym, naukowym czy też akademickim charakterze to oczywiście nie nowość – na polskim rynku wydawniczym, od lat z coraz większym rozmachem i biznesowym skutkiem, w ramach Grupy PWN, rozwija sie bowiem Ibuk.pl. Wiele spośród podmiotów udostępniających dane o sprzedaży swojej publikacji, wskazuje na tę cyfrową czytelnię jako na coraz ważniejsze źródło przychodów z książek o tematyce fachowej czy naukowej. Wyraźnie jednak wraz z coraz dynamiczniejszym rozwojem rynku dystrybucji cyfrowych książek niefachowych – przede wszystkim beletrystyki – w parze idzie również coraz większa profesjonalizacja sektora epublikacji fachowych. Czołowe oficyny z sektorów m.in. książek prawniczych czy biznesowych od lat z powodzeniem rozwijają tę część swojej działalności, a nie wolno pomijać przy tym działań podejmowanych przez podmioty takie jak Złote Myśli, Impuls czy Polskie Wydawnictwo Muzyczne, które w okresie trzech ostatnich lat w formie e-booków udostępniały nie kilka, ale kilkadziesiąt a nawet powyżej 100 pozycji ze swojej oferty. Kolejnym dowodem na dynamiczny rozwój tej tendencji jest nowy projekt wydawnictwa Elsevier Urban&Partner, jednego z liderów sektora książek medycznych. 1 sierpnia działalność rozpoczął serwis Elsevier Elibrary (Elibrary.com.pl) …
Wyświetlono 25% materiału - 177 słów. Całość materiału zawiera 708 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się