Poniedziałek, 28 sierpnia 2006
Przyczółek na atrakcyjnym rynku
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru176
Empik Sp. z o.o., spółka zależna NFI Empik Media & Fashion, zawarła umowę inwestycyjną w sprawie nabycia pakietów kontrolnych w spółce ukraińskiej zajmującej się handlem detalicznym, poinformowano w giełdowym komunikacie. W sposób pośredni Empik nabyć ma kontrolny pakiet (65 proc.) akcji spółki Bukva, prowadzącej na Ukrainie sieć 27 księgarni działających pod tą samą nazwą. Kwota transakcji wyniosła 6,38 mln USD. „Wykonanie Umowy Inwestycyjnej Bukva zostało uzależnione od szeregu warunków zawieszających, w tym dokonania restrukturyzacji Bukvy zgodnie z …
Wyświetlono 25% materiału - 77 słów. Całość materiału zawiera 308 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się