Poniedziałek, 18 października 2010
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru285
9 października w sklepie internetowym Empik.com pojawiło się 5600 tytułów w formacie „otwartym”, czyli do odtworzenia na większości e-readerów dostępnych na polskim rynku). Do końca roku liczba ebooków na Empik.com wzrośnie do 6500 tytułów – poinformowała spółka w komunikacie prasowym. Bestsellery, tytuły premierowe oraz ebooki specjalistyczne będą dostępne w cenie ok.25 zł a klasyki literatury – 4,99 zł. Książki cyfrowe będą dostępne pod adresem www.empik.com/ebooki. Empik zapowiedział również premierę własnego czytnika książek elektronicznych pod nazwą OYO. Będzie on wprowadzany na rynek jednocześnie w kilku krajach …
Wyświetlono 25% materiału - 85 słów. Całość materiału zawiera 342 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się