Piątek, 29 stycznia 2016
Bestsellery Empik.com A.D. 2015
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru426
Jeden czołowych sklepów internetowych zaprezentował zestawienie najlepiej sprzedających się książek ubiegłego roku. Najczęściej kupowaną książką tego okresu w Empik.com był "Grey. Pięćdziesiąt twarzy oczami Christiana" (Sonia Draga). Popularność zyskiwały również inne książki z nurtu literatury erotycznej ("Dotyk Crossa" Sylvii June Day) i romantycznej ("Wróć, jeśli pamiętasz"). Na drugim miejscu uplasował się brytyjski thriller psychologiczny "Dziewczyna z pociągu" Pauli Hawkins (Świat Książki). Wybór tej powieści dowodzi, że czytelnicy Empiku lubią rozwiązywać mroczne tajemnice zabójstw. Dlatego też zaraz za 'Dziewczyną z pociągu" uplasowała się Camilla Läckberg - królowa skandynawskich kryminałów. Najczęściej wybierano jej świąteczną powieść "Zamieć śnieżna i woń migdałów", ale dużą popularnością cieszył się także "Pogromca lwów". Na szczycie najlepiej sprzedających …
Wyświetlono 25% materiału - 110 słów. Całość materiału zawiera 442 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się