środa, 28 listopada 2018
Rozmowa z Richardem Shepherdem, autorem książki „Niewyjaśnione okoliczności”
– Jak zaczęła się pańska przygoda z medycyną? – Zgoła przypadkowo. W maturalnej klasie kolega z ławki szkolnej przyniósł podręcznik studentów wydziału lekarskiego. Zacząłem go na przerwie kartkować, zainteresował mnie, toteż pożyczyłem książkę do domu. Przeczytałem ją dość szybko, wprawdzie treści nie pojmowałem do końca, lecz właśnie po lekturze postanowiłem pracować w służbie Eskulapa. – Od razu w charakterze patologa sądowego? – Nie, na ostatnim roku studiów medycznych w Wielkiej Brytanii wybiera się specjalizację. Interesowała mnie chirurgia, lecz ten kierunek był szczególnie …
Wyświetlono 25% materiału - 82 słów. Całość materiału zawiera 330 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki