Poniedziałek, 27 lutego 2006
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 162
  14. Międzynarodowa Wystawa Książek w Taipei (7-12 lutego) stała się okazją do wspólnego wystąpienia Niemiec, Francji, Polski i Grecji. „Różnorodność kulturalna w Europie” była motywem przewodnim tegorocznej edycji. Wspólnemu, europejskiemu stoisku (400 mkw., współfinansowanemu przez Unię) towarzyszyły dyskusje, głośne czytanie książek, prezentacje muzyki na terenie targów, jak również w bibliotekach miejskich i księgarniach. Wszystkie imprezy cieszyły się zainteresowaniem. Jednym z elementów polskiego wystąpienia była przygotowana …
Wyświetlono 25% materiału - 66 słów. Całość materiału zawiera 266 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki