Poniedziałek, 6 lipca 2015
Inspiracja z Warszawy
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru411
W Moskwie od 25 do 28 czerwca trwał Moskovski Mieżdunarodnyj Otkriti Kniżni Festival „Knigi Rasiji” (Moskiewski Międzynarodowy Otwarty Festiwal Literacki „Książki Rosji”) zorganizowany w ramach Roku Literatury w Rosji. Jak przekazał Bibliotece Analiz Rafał Skąpski, który został zaproszony na to wydarzenie jako prezes PTWK, obecna impreza zastąpiła tradycyjne marcowe spotkania rosyjskich wydawców w dawnych pawilonach WDNH, znanych z tego, że za czasów ZSRR odbywała się tam ogromna Wszechzwiązkowa Wystawa Rolnicza, a potem Wystawa Osiągnięć Gospodarki Narodowej ZSRR. Największą zmianą było …
Wyświetlono 25% materiału - 80 słów. Całość materiału zawiera 322 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki