Piątek, 19 sierpnia 2016
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru441
Ponad 13 tys. gości wzięło udział w II edycji Festiwalu Stolica Języka Polskiego w Szczebrzeszynie. W ciągu siedmiu dni odbyło się ponad osiemdziesiąt wydarzeń związanych z literaturą. Gwiazdą sceny muzycznej Festiwalu był Zbigniew Wodecki z zespołem Mitch& Mitch, który przyciągnął na szczebrzeski rynek rekordową liczbę osób. Tegoroczny Festiwal Stolica Języka Polskiego zgromadził najważniejsze nazwiska polskiej literatury. Pierwszy tydzień sierpnia nad rzeką Wieprz przepełniony był spotkaniami autorskimi, warsztatami, debatami i koncertami. Wśród wybitnych i popularnych pisarzy, którzy spotkali się z publicznością znaleźli się m.in. Wiesław Myśliwski, Olga Tokarczuk, Mariusz Szczygieł, Grażyna Plebanek, Szczepan Twardoch i Łukasz Orbitowski. Niektóre ze spotkań gromadziły kilkusetosobową publiczność, a rekordziści stali po autografy ulubionych pisarzy …
Wyświetlono 25% materiału - 109 słów. Całość materiału zawiera 437 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki