Wtorek, 2 listopada 2010
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru286
Od dziewięciu lat dziennik „Rzeczpospolita” przygotowuje rankingi największych przedsiębiorstwa w Polsce, skupiając się na prezentacji 500 największych firm działających na rodzimym rynku. Dla pełniejszego oglądu sytuacji od pewnego czasu przygotowywana jest także „Lista 2000”. Podczas prac nad najnowszą edycją raportu z redakcji dziennika wysłano 5000 ankiet elektronicznych i ponad 3500 drogą pocztową. Odpowiedzi udzieliło ok. 1800 firm, dodatkowo dziennikarze sprawdzili także m.in. sprawozdania finansowe wszystkich spółek publicznych oraz oparli się na raportach finansowych dostarczonych przez wywiadownię gospodarczą Dun&Bradstreet. „Liście 2000” towarzyszy również plebiscyt Dobra Firma. „Takich, które mogą się pochwalić znakomitymi wynikami nie na przestrzeni ostatniego roku, ale przynajmniej kilku analizowanych lat” – czytamy …
Wyświetlono 25% materiału - 104 słów. Całość materiału zawiera 417 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się