Piątek, 20 marca 2020
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 518 (5/2020)
Pałac w Oborach pod Warszawą został kupiony przez fundację, która po remoncie chce go przekazać na cele publiczne. Jak poinformowało lokalne czasopismo „Kurier Południowy” z 31 stycznia, po raz ostatni można było wejść do pałacu w listopadzie 2015 roku, kiedy został zwrócony spadkobiercom dawnych właścicieli. Poprzednio w pałacu w Oborach mieścił się słynny, wielokrotnie odnotowany w literaturze, Dom Pracy Twórczej im. Bolesława Prusa, który został zlikwidowany pięć lat temu. W grudniu 2015 roku XVII-wieczną magnacką rezydencję przejęła na podstawie wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego w Warszawie …
Wyświetlono 25% materiału - 85 słów. Całość materiału zawiera 342 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się