Czwartek, 3 listopada 2011
Czyli jak to działa…
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru313
Czym w praktyce jest usługa eLibri. Jakie funkcje spełnia, jakie zadania realizuje? Jak wspomaga przepływ informacji o książkach dostępnych na rynku i jak może wpływać na sprzedaż? Zarządzanie informacją Podstawę eLibri stanową informacje o publikacjach, wprowadzane bezpośrednio do systemu przez Wydawców. Karta produktu eLibri do złudzenia przypomina formularze stosowane na wielu innych platformach, dedykowanych branży wydawniczo-księgarskiej. To właśnie ta część systemu odpowiedzialna jest za zarządzanie informacjami handlowymi, statusami publikacji, kategoriami tematycznymi i wreszcie materiałami dodatkowymi, które wzbogacają prezentację tytułu. Parametry wpisane do formularza znajdują odzwierciedlenie na stronach internetowych firm dystrybucyjnych oraz księgarni internetowych, współpracujących z eLibri, dlatego dbałość o jakość informacji zyskuje zupełnie nowy wymiar. Generowanie formularzy i transfer danych Tym, co wyróżnia eLibri spośród istniejących baz danych, są rozbudowane …
Wyświetlono 25% materiału - 120 słów. Całość materiału zawiera 481 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się