Sobota, 13 maja 2006
Głosy i opinie
CzasopismoWiadomości Księgarskie
Tekst pochodzi z numeru46
Jedni lubią kupować w hipermarketach, inni preferują mniejsze placówki handlowe, a jeszcze inni – te położone najbliżej miejsca zamieszkania. Nie oznacza to, że ten sam klient nie pojawia się we wszystkich tych miejscach. Podobnie jest i w naszej branży. Modne są placówki wielkopowierzchniowe i wielokondygnacyjne (megastory), które wpisały się już w krajobraz i cieszą się bardzo dużą popularnością wśród młodzieży. Osobiście nie czuje się w nich najlepiej, ale zaglądam przy różnych okazjach ze względów zawodowych. Chociaż zdarzają się wielkie wnętrza, które poprzez interesujące zagospodarowanie i ciekawy etalaż książek poprawiają samopoczucie (warszawski Traffic Club czy praski „Palac Knih” przy Vaclavskem namesti). Można przypuszczać, że w najbliższych latach księgarstwo będzie rozwijać się wielotorowo. Z jednej strony powstawać będą kolejne wielkie placówki, których bywalcami będą ci, którzy często goszczą w hipermarketach, bo taka forma zakupów im odpowiada – zresztą część tych superksięgarń lokuje się w centrach handlowych. Z drugiej zaś strony powiększające swój stan …
Wyświetlono 25% materiału - 151 słów. Całość materiału zawiera 606 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się