Czwartek, 29 grudnia 2011
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru317
W piątek 10 grudnia w warszawskim Klubie Księgarza odbył się uroczysty Wieczór Jubilatów z okazji 55-lecia Stowarzyszenia Księgarzy Polskich i 90-lecia Towarzystwa Bibliofilów Polskich. Jego gospodarzami byli prezesi obu organizacji: Waldemar Janaszkiewicz i prof. Edward Towpik. W ten sposób księgarze i bibliofile obchodzili tradycyjne święto księgarskiego zawodu, które przypada 13 grudnia każdego roku. Waldemar Janaszkiewicz przypomniał, że pierwsza organizacja księgarska, czyli Związek Księgarzy Polskich, powstała w 1908 roku i istniała do roku 1950, aby w 1956 roku wznowić działalność jako Stowarzyszenie Księgarzy Polskich, a nastąpiło to właśnie w salach warszawskiego Klubu Księgarza, które prezes SKP nazwał w związku z tym „historycznymi”. …
Wyświetlono 25% materiału - 101 słów. Całość materiału zawiera 405 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się