Poniedziałek, 3 sierpnia 2020
DYNAMICZNY ROZWÓJ BIAŁOSTOCKIEJ FIRMY
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 527 (14/2020)
Spółka Glosel, właściciel m.in. księgarni internetowej Taniaksiazka.pl i sklepu ze zdrową żywnością Bee.pl, z powodu rosnących zamówień w  połowie lipca przeprowadziła magazyny do większej, bardziej prestiżowej i lepiej skomunikowanej lokalizacji na obrzeżach Białegostoku, w pobliżu drogi S8 łączącej Warszawę i Białystok – do Panattoni Park. Zajmie tam blisko 8 tys. mkw. powierzchni. Do dyspozycji ma 13 km półek, czyli blisko 1,3 tys. regałów. Załadunek odbywa się szybciej, bo na swoje potrzeby firma może teraz wykorzystywać 8 ramp. To już trzecia przeprowadzka internetowej księgarni TaniaKsiazka.pl w ciągu trzech lat. Po raz kolejny jest podyktowana tym, że firma po prostu nie mieści się w starych magazynach. „Rozwijamy się tak dynamicznie, że pomimo zagarnięcia wszystkich powierzchni magazynowych w  siedzibie przy ul. Andersa doszliśmy do wniosku, że dłużej tak nie damy rady. Dlatego podjęliśmy decyzję o kolejnej przeprowadzce, tym razem do lokalizacji, która – mamy nadzieję – wystarczy nam na najbliższe kilka lat i pozwoli wreszcie rozwinąć skrzydła” – wyjaśnia Łukasz Kierus, właściciel księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl. „Mamy tu zdecydowanie lepsze warunki niż dotychczas” – mówi Szymon Mordaka, dyrektor operacyjny w  TaniaKsiazka.pl. Wylicza zalety …
Wyświetlono 25% materiału - 170 słów. Całość materiału zawiera 681 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się