Wtorek, 26 listopada 2013
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru369
21 listopada, pierwszego dnia X Targów Wydawnictw Ekonomicznych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, odbyła się uroczystość wręczenia nagród w VIII edycji Konkursu na Najlepszą Publikację Ekonomiczną. Nagrodę Grand Prix otrzymała książka „Ograniczone przywództwo” prof. Andrzeja K. Koźmińskiego (Poltext). Nagrodę dla najlepszego podręcznika przyznano za „Bankowość”, pod red. naukową Małgorzaty Zaleskiej (C.H. Beck). Przyznano także nagrody w sześciu kategoriach. W kategorii „Finanse i Bankowość” zwyciężyła „Bankowość. Instytucje, operacje, zarządzanie” autorstwa Małgorzaty Iwonicz-Drozdowskiej, Władysława L. Jaworskiego, Anny Szelągowskiej i Zofii Zawadzkiej (Poltext). Kolejne miejsca przyznano za książkę „Dylematy wyceny przedsiębiorstwa” Marka Panfila, Andrzeja Szablewskiego (Poltex) i za pracę „Polak w świecie finansów. O psychologicznych uwarunkowaniach zachowań ekonomicznych Polaków” Dominika Mason (Wydawnictwo Naukowe PWN). W kategorii „Zarządzanie i Marketing” pierwsze miejsce zajęła …
Wyświetlono 25% materiału - 120 słów. Całość materiału zawiera 483 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się