Wtorek, 5 lutego 2013
Bestsellery Empiku 2012 rozdane
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru347
„Houston, mamy problem” Katarzyny Grocholi (Wydawnictwo Literackie) to najchęt- niej wybierany przez klientów Empiku tytuł z działu „literatura polska”. To już szósta statuetka Bestsellera Empiku dla Katarzyny Grocholi. O wynikach plebiscytu zdecydowali klienci salonów Empik i sklepu internetowego Empik.com. Jak zawsze chętnie zaopatrywano się w tej sieci w książki, płyty, gry, czasopiasma i filmy, o czym świadczy sześcioprocentowy wzrost sprzedaży w ubiegłym roku, o którym poinformował Olaf Szymanowski, prezes zarządu Empiku, podczas uroczystej gali wręczenia nagród wydawcom i twórcom 22 stycznia w Warszawie. W kategorii „literatur obca” bezkonkurencyjny okazał się pierwszy tom trylogii E.L. James „Pięćdziesiąt twarzy Greya” (Sonia Draga), który prześcignął „Ciemniejszą stronę Greya”, „Mężczyzn, którzy nienawidzą kobiet” …
Wyświetlono 25% materiału - 109 słów. Całość materiału zawiera 436 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki