Wtorek, 5 stycznia 2016
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru421
15 października nastąpiło uchylenie decyzji o likwidacji Państwowego Instytutu Wydawniczego. W komunikacie z 17 października zamieszczonym na stronie internetowej PIW podano, że "stało się to możliwe wskutek działań likwidatora Macieja Szudka, któremu udało się porozumieć z wierzycielami, przeprowadzić przetarg na sprzedaż części nieruchomości, spłacić zobowiązania PIW-u i na tyle poprawić sytuację finansową Wydawnictwa, iż możliwa stała się jego komercjalizacja. Wraz z uchyleniem likwidacji i odwołaniem likwidatora, Minister Skarbu Państwa wyznaczył panią Wioletę Prządak, dotychczasowego Sekretarza Wydawnictwa, na stanowisko tymczasowego kierownika Państwowego Instytutu Wydawniczego. Obecnie trwają prace nad przekształceniem PIW w jednoosobową spółkę Skarbu Państwa, a docelowo PIW ma zastać przekształcony w narodową instytucję kultury, co według harmonogramu zaproponowanego przez mec. Macieja Szudka mogłoby mieć miejsce do końca pierwszego kwartału 2016 roku. W tej - tak radosnej dla nas - chwili chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim osobom, organizacjom i instytucjom, które udzielały nam wsparcia i walczyły o to, by PIW …
Wyświetlono 25% materiału - 148 słów. Całość materiału zawiera 592 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się