Czwartek, 5 marca 2009
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru241
Przychód wydawnictwa ze sprzedaży książek w 2008 roku wyniósł 47,59 mln zł, przy 37,12 mln zł w 2007 roku. Oznacza to wzrost o 28,2 proc. Na 419 wydanych tytułów aż 365 stanowiły nowości. Łączna liczba sprzedanych egzemplarzy przekroczyła 4 mln. Na koniec roku w firmie pracowało 40 osób. W 2008 roku HLP po raz pierwszy wydawało, ale i samodzielnie dystrybuowało ofertę licencyjną Larousse’a. Liderem tej oferty jest seria edukacyjna dla dzieci „Moje Pierwsze Encyklopedie Larousse”. W listopadzie wprowadzono nową formułę książek dla dzieci wydawanych na zachodnich licencjach pod wspólnym logo Magiczny Klub, opisujących losy popularnych bohaterów kreskówek. Zainicjowano także edycję literatury fantastycznej oraz non-fiction. W ramach tej ostatniej ruszyła seria „Pisane przez życie”, natomiast pierwszą książką fantasy wydaną przez Hachette była powieść „Maximum Ride” (tom pierwszy) Jamesa Pattersona, której pierwszy nakład w wysokości ponad 4000 egz. rozszedł się …
Wyświetlono 25% materiału - 138 słów. Całość materiału zawiera 554 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się