środa, 23 października 2019
ZWIĄZANY PRACĄ I SERCEM Z POLIGRAFIĄ
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeruBiblioteka Analiz nr 508 (19/2019)
11 października do zaszczytnego grona Honorowych Obywateli Miasta Inowrocławia dołączył Tadeusz Chęsy, właściciel Drukarni Pozkal i prezes zarządu Uzdrowiska „Solanki”, człowiek od lat związany pracą i sercem z poligrafią. Oficjalna uroczystość nadania chlubnego tytułu odbyła się w Sali Koncertowej Szkoły Muzycznej im. Juliusza Zarębskiego w Inowrocławiu. W wydarzeniu uczestniczyły władze miasta z  prezydentem Ryszardem Brejzą oraz posłem na Sejm Krzysztofem Brejzą na czele, bliscy i przyjaciele Tadeusza Chęsego oraz pracownicy i osoby, które na co dzień współpracują z nim w licznych instytucjach, klubach i stowarzyszeniach. Wcześniej, bo 27 czerwca, na posiedzeniu sesji Rady Miejskiej Inowrocławia zaakceptowano wniosek Rotary Clubu o nadanie Tadeuszowi Chęsemu tytułu Honorowego Obywatela Miasta Inowrocławia. Został w ten sposób uhonorowany za wieloletnią pracę na rzecz rozwoju szeroko pojętej kultury, sztuki, sportu i edukacji, a także za liczną i bezinteresowną działalność charytatywną i filantropijną. Tym zaszczytnym tytułem doceniono także wieloletnie zaangażowanie Tadeusza Chęsego w promocję Inowrocławia, wspieranie finansowe i rzeczowe inowrocławskich instytucji, bezinteresowne wspomaganie rozwoju kultury i sztuki, niesienie pomocy fundacjom, stowarzyszeniom i lokalnym placówkom oświatowym. Choć Tadeusz Chęsy urodził się w Bydgoszczy i tam zdobył wyższe wykształcenie, to całe swoje dorosłe życie zarówno uczuciowe, jak i zawodowe związał z Inowrocławiem. Podczas uroczystości nadania tytułu Honorowego Obywatela Miasta Inowrocławia nie krył wzruszenia, …
Wyświetlono 25% materiału - 204 słów. Całość materiału zawiera 818 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się