Czwartek, 1 grudnia 2011
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru315
„C.H. Beck wspiera zmiany wychodząc z Polskiej Izby Książki? Wróci, gdy będzie posprzątane? Potrzebujemy wsparcia, a nie rezygnacji” – stwierdziła prezes PIK dr Grażyna Szarszewska w odpowiedzi wystosowanej przez Izbę kilka dni po oświadczeniu C.H. Beck. „Z dużą przykrością i z zaniepokojeniem przyjęłam pismo Pawła Esse, prezesa zarządu renomowanego wydawnictwa C.H. Beck, o rezygnacji wydawnictwa z członkostwa w PIK. Rezygnacja wpłynęła w momencie, gdy większość członków Izby zdecydowała się na gruntowną reformę naszej organizacji, zdając sobie sprawę z dwóch fundamentalnych faktów: a. branża potrzebuje silnej izby gospodarczej walczącej o jej interesy i organizującej mądre rozwiązania dla problemów środowiska; b. przez ostatnie lata PIK nie spełniała podstawowych zadań w wyniku braku finansów i …
Wyświetlono 25% materiału - 112 słów. Całość materiału zawiera 450 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki