Piątek, 18 grudnia 2015
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru420
Polska Izba Książki serdecznie zaprasza na I Ogólnopolską Konferencję Księgarstwa, która odbędzie się dnia 6 listopada w pierwszy dzień Targów Książki w Katowicach, w siedzibie Międzynarodowego Centrum Kongresowego, ul. Olimpijska w Katowicach. O problemach księgarstwa w Polsce, relacji księgarz-wydawca, księgarniach internetowych, a także doświadczeniach księgarzy europejskich oraz o programie wspierającym księgarstwo polskie rozmawiać będziemy ze specjalistami rynku księgarsko-wydawniczego z Polski i Niemiec. Gościem specjalnym …
Wyświetlono 25% materiału - 64 słów. Całość materiału zawiera 257 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki