Poniedziałek, 26 stycznia 2009
CzasopismoBiblioteka Analiz
Tekst pochodzi z numeru238
Także w „Rzeczpospolitej”, w jednym z grudniowych numerów, ukazał się podobny tekst. Jego autorem jest Krzysztof Masłoń. „Na pozór był to niezły rok”, stwierdził, by zaraz dodać, że „już wszyscy jesteśmy zgodni co do jednego: wykreować bestseller można dziś z g…, potrzebny jest tylko marketing”. Wśród pozytywnych zjawisk literackich 2008 roku Masłoń wymienia: „Kinderszenen” Jarosława Marka Rymkiewicza, „Bambino” Ingi Iwasiów, „Brzytwę” Wojciecha Chmielewskiego, „Letnika z Mierzei” Kazimierza Orłosia i „Gesty” Ignacego Karpowicza. Natomiast „Marsz Polona” Jerzego Pilcha to „próba zatargania polskimi sumieniami, która zakończyła …
Wyświetlono 25% materiału - 84 słów. Całość materiału zawiera 339 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się