środa, 11 czerwca 2014
Tegoroczna edycja wystawienniczej imprezy, która odbędzie się w dniach 25-27 lipca, zrealizowana zostanie pod hasłem „Eduku-jemy!”. „Każdy z targowych dni poświęcony jest innemu tematowi. 25 lipca zajmiemy się szeroko pojętą edukacją. Tego dnia odbędzie się debata poświęcona szkołom kulinarnym i możliwościom kształcenia się w tym zawodzie. Porozmawiamy o polskich brakach na tym polu, ale także nowych inicjatywach w tym zakresie. Analizie zostaną poddane także różnego rodzaju kursy gotowania i telewizyjne programy kulinarne. Zastanowimy się, czy gotowania można nauczyć się z książek oraz co robić, żeby korzystanie z nich zawsze kończyło się sukcesem. …
Wyświetlono 25% materiału - 92 słów. Całość materiału zawiera 371 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.










